Rekrutacja

Informujemy, że w dniach 24 kwietnia do 29 kwietnia 2024 r. ponownie zostanie otwarta witryna naborowa www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl  – postępowanie uzupełniające na rok szkolny 2024/2025.

W naszym przedszkolu po rekrutacji właściwej pozostało 11 wolnych miejsc.

Na tym etapie rekrutacji można zapisać do przedszkola również dzieci urodzone do 28 lutego 2022 r., czyli dzieci które 1 września będą miały ukończone 2,5 lat.

 

Nabór do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025:

Postępowanie rekrutacyjne jest prowadzone co roku na wolne miejsca w przedszkolu. Witryna naborowa  dla rodziców www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl  będzie dostępna od 4 do 15 marca br.
Rodzice dzieci obecnie chodzących do przedszkola mają zagwarantowane miejsce w swoim przedszkolu i nie biorą udziału w rekrutacji a jedynie potwierdzają wolę kontynuacji w terminie od 12 do 23 lutego.

Rodzice chcący zapisać (po raz pierwszy) dziecko do przedszkola będą mogli skorzystać z formularza elektronicznego, który po wydrukowaniu i podpisaniu, powinni złożyć wraz z dodatkowymi oświadczeniami w przedszkolu pierwszego wyboru.

O czym rodzice powinni pamiętać!!! >>>>    SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z    Zasadami naboru 2024

Prosimy rodziców o zapoznanie się z Zarządzeniem nr 3/2024 Dyrektora Przedszkola nr 19 w Rybniku z dnia 24.01.2024 r. w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego, terminów składania dokumentów oraz terminów postępowania uzupełniającego obowiązujących
w postępowaniu rekrutacyjnym do Przedszkola nr 19 w  Rybniku na rok szkolny 2024/2025 >>>
ZARZĄDZENIE NR 3/2024

Informujemy, że od 12 lutego 2024 od. g. 8.00 do 23.02.2024 r. do g. 12.00 rozpocznie się składanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego.  (druki kontynuacji będą dostępne w przedszkolu od 12 lutego)

Zarządzenie Prezydenta Miasta Rybnika – terminy rekrutacji na rok szkolny 2024/2025

Oferta przedszkola:

Przedszkole nr 19 w Rybniku znajduje się w budynku przy ulicy Żurawia 2 w pobliżu Domu Kultury w Rybniku – Boguszowicach. Teren należący do przedszkola jest całkowicie zagospodarowany. Są na nim atrakcyjne i bezpieczne urządzenia zabawowe, jest też dużo zieleni. Przedszkole nasze jest przedszkolem pięcioodziałowym. Placówka wyposażona jest w monitoring wizyjny wewnętrzny i zewnętrzny zapewniający bezpieczeństwo dzieci i innych osób przebywających na terenie przedszkola. Budynek przedszkola posiada jasne i przestronne sale, które są kolorowe i wyposażone w zabawki i pomoce dydaktyczne. Zgromadzone w salach pomoce, materiały, sprzęt gimnastyczny i multimedialny sprzyjają twórczym działaniom podejmowanym przez wychowanków. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, specjalistów oraz miły i pomocny personel administracyjno – obsługowy.

Oferujemy: opiekę dydaktyczno – wychowawczą oraz realizację zadań wynikających z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, naukę j. angielskiego, udział w projektach zewnętrznych, konkursach, wycieczkach oraz wydarzeniach w środowisku lokalnym. Rodzice mają możliwość umówienia się na  indywidualne rozmowy z nauczycielami i specjalistami. 

Skip to content