Kontakt z wychowawcami.

Drodzy Rodzice!

W okresie pandemii Covid – 19 kontakt bezpośredni z wychowawcami i nauczycielami  jest nieco utrudniony. W razie sytuacji, w której chcieliby Państwo porozmawiać z nauczycielem i umówić na indywidualne spotkanie prosimy kontaktować się poprzez pocztę służbową:

Martyna Kral – wychowawca grupy V   “Sówki”       m.kral@p19.miastorybnik.pl

Marta Kostecka  – wychowawca grupy IV     “Motylki”    m.kostecka@p19.miastorybnik.pl

Katarzyna Nowak – wychowawca grupy III   “Smerfy”     k.nowak@p19.miastorybnik.pl

Monika Zaik – wychowawca grupy II  “Biedronki”      m.zaik@p19.miastorybnik.pl

Arietta Łojek- wychowawca grupy I    “Pszczółki”    a.lojek@p19.miastorybnik.pl

Ewa Mrowiec – nauczyciel dochodzący   e.mrowiec@p19.miastorybnik.pl

Magdalena Partyka – nauczyciel dochodzący    m.partyka@p19.miastorybnik.pl

Gabriela Kuśka  – katecheta     g.kuska@p19.miastorybnik.pl