Kontakt z wychowawcami.

Drodzy Rodzice!

W okresie pandemii Covid – 19 kontakt bezpośredni z wychowawcami i nauczycielami  jest nieco utrudniony. W razie sytuacji, w której chcieliby Państwo porozmawiać z nauczycielem i umówić na indywidualne spotkanie prosimy kontaktować się poprzez pocztę służbową:

Martyna Kral – wychowawca grupy I   “Sówki”       m.kral@p19.miastorybnik.pl

Magdalena Partyka – wychowawca grupy II “Pszczółki”    m.partyka@p19.miastorybnik.pl

Anna Janus – wychowawca grupy III “Biedronki”  a.janus@p19.miastorybnik.pl

Renata Jurczyk – wychowawca grupy IV “Smerfy”     r.jurczyk@p19.miastorybnik.pl

Marta Kostecka  – wychowawca grupy  V “Motylki”    m.kostecka@p19.miastorybnik.pl

Gabriela Kuśka  – katecheta, nauczyciel uzupełniający     g.kuska@p19.miastorybnik.pl

Ewa Mrowiec – nauczyciel uzupełniający   e.mrowiec@p19.miastorybnik.pl