GODZINY DOSTĘPNOŚCI DLA RODZICÓW

Rok szkolny 2022/2023

imię i nazwisko nauczyciela    godziny dostępności kontakt e – mail
Ewa Padula

wychowawca  gr I

piątki   7.00 – 8.00 e.mrowiec@p19.miastorybnik.pl
Edyta Kuczera

nauczyciel uzupełniający

czwartki   11.00 – 12.00 e.kuczera@p19.miastorybnik.pl
Martyna Kral

wychowawca  gr II

środy  11.30 – 12.30 m.kral@p19.miastorybnik.pl
Renata Jurczyk

nauczyciel uzupełniający

I i IV tydzień każdego miesiąca wtorki g. 14.00 – 15.00 r.jurczyk@p19.miastorybnik.pl
Magdalena Partyka

wychowawca  gr III

środy  14.00 – 15.00 m.partyka@p19.miastorybnik.pl
Marta Kostecka

wychowawca  gr IV

poniedziałki  15.00 – 16.00 m.kostecka@p19.miastorybnik.pl
Jagna Clemens      (pedagog specjalny) 1 i 3 piątek miesiąca 7.00 – 8.00

2 i 16 września; 7 i 21 października;

4 i 18 listopada; 2 i 16 grudnia;

j.clemens@p19.miastorybnik.pl
Izabela Felka – Krufczyk (logopeda) piątki 14.30 – 15.30 i.felka@p19.miastorybnik.pl
Gabriela Kuśka

nauczyciel uzupełniający, religia

poniedziałki  15.00 – 16.00 g.kuska@p19.miastorybnik.pl
Anna Janus (wicedyrektor)   środy   14.00 – 15.00 a.janus@p19.miastorybnik.pl
Paulina Wernik

wychowawca  gr V

czwartki   15.00 – 16.00 p.wernik@p19.miastorybnik.pl
Marta Baron – Drozdek

(tyflopedagog)

m.drozdek@p19.miastorybnik.pl
Ilona Dwojakowska  (dyrektor)    piątki  13.00 – 14.00

poczta@p19.miastorybnik.pl