REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice!  W zakładce REKRUTACJA znajdują się nowe terminy naboru do przedszkola.

Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola składają na kolejny rok szkolny deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu, w terminie od 5 do 18 maja br.

UWAGA !!!  WAŻNE !!!

OD 6 MAJA DO  18 MAJA 2020 DRUK DEKLARACJI KONTYNUACJI WYPEŁNIAJĄ TYLKO RODZICE DZIECI, KTÓRE OBECNIE SĄ WYCHOWANKAMI PRZEDSZKOLA NR 19!!!!

Deklaracja może być przesłana elektronicznie (skan, zdjęcie podpisanego dokumentu) na adres przedszkola poczta@p19.miastorybnik.pl lub bezpośrednio złożona w przedszkolu. Deklarację powinni podpisać oboje rodzice, chyba że z przyczyn obiektywnych nie jest to możliwe.

Rodzice, którzy nie mają możliwości przesłania deklaracji drogą mailową, proszeni są aby wrzucić wypełniony druk bezpośrednio do skrzynki na listy, która znajduje się na ścianie budynku przy środkowym wejściu.

Druk deklaracji o kontynuowaniu będzie można pobrać z naszej strony internetowej w zakładce REKRUTACJA od 5 maja.

Deklarację poniżej składają na kolejny rok tylko rodzice dzieci, które obecnie są wychowankami Przedszkola nr 19  w Rybniku!!!   Rekrutacja nowych dzieci rozpocznie się 26.05.2020 a zakończy 4.06.2020 r. o g. 15.00.

POBIERZ           Deklaracja o kontynuacji 2020

Rodzice, którzy nie mają możliwości aby pobrać dokument i wydrukować, mogą podejść po druk i odebrać go w przedszkolu z zachowaniem najważniejszych zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii: proszę o to, aby nie wchodzić do przedszkola, zachować dystans 2 metry od pracownika, który udostępni druk, obowiązkowo należy mieć założoną  maseczkę ochronną.   Druki będzie można odbierać od 5 maja w godz. 9.00 – 15.00.

Ilona Dwojakowska