Pożegnanie starszaków

                                                                                       ” Przedszkola czas już minął

                                                                                         i jest tak jakoś smutno,

                                                                                          a nasza pani w kącie łka,

                                                                                          bo rozstać nam się trudno…”

13 czerwca 2024r. odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną.  Był to dzień wyjątkowy, uroczysty, radosny, dzień zadumy i wzruszeń, bowiem ten czas był  niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Skończył się  okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy.

Przedszkolaki pod kierunkiem swoich pań nauczycielek przygotowały specjalnie na tę okazję występ artystyczny. Cała uroczystość rozpoczęła się polonezem, następnie były wiersze, tańce i piosenki. Później odbyła się  GALA ROZDANIA OSCARÓW!! Zarówno dla dzieci  jak i personelu przedszkola były Oscary w różnych kategoriach, m.in.- GADUŁA ROKU, GAGATEK ROKU,TANCERKA, JESTEM A JAKBY MNIE NIE BYŁO,BRATNIA DUSZA, NIESKOŃCZONA ILOŚĆ PYTAŃ.

Na pamiątkę ukończenia przedszkola dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki i zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani dyrektor oraz rodziców.

Naszym Kochanym absolwentom przedszkola życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni.

Skip to content