Gratulacje za zdobycie I miejsca w regionalnym konkursie recytatorskim.

Dwóch naszych wspaniałych artystów: Marceli z grupy I “Sówki” oraz Staś z grupy II “Pszczółki” w miniony piątek 22 kwietnia 2022 r. wzięło udział w VII Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Polscy Poeci Dzieciom” organizowanym przez Przedszkole nr 12 w Rybniku. Chłopcy prezentowali własną interpretację recytatorską  wierszy: Stefek Burczymucha  oraz   Lisek

Wśród jury znalazły się takie osoby jak:  pani Ewa Czajkowska – wieloletnia polonistka w Szkole Podstawowej nr 12 w Rybniku oraz  pani Aneta Filipowska – Komendantka Hufca w Rybniku, pani Anna Prudel – pasjonatka słowa pisanego i śpiewanego, autorka bajeczek dla dzieci z serii „Bajeczki z morałem”, z zawodu nauczycielka języka angielskiego i pani Małgorzata Ficek.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa w grupie dzieci 3 letnich Marcelemu Szydłowskiemu oraz wyróżnienia Stanisławowi Mazik w grupie dzieci 4 letnich. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie do konkursu i współpracę przy udziale dzieci w konkursie.

Więcej na temat konkursu dowiemy się na stronie Rybnik Nasze Miasto   tutaj >>>>