1 września 2021 – informacje dla rodziców

1 września zapraszamy serdecznie do naszego przedszkola  wszystkie dzieci na godzinę wpisaną w deklaracji pobytu.  Proszę, aby dzieci były przyprowadzone najpóźniej o g. 8.15.

Informuję, że  rodzice nie wchodzą  do szatni ogólnej ze względu na ograniczenia związane z reżimem sanitarnym. Rodzice rozstają się z dzieckiem w “strefie dla rodzica” i przekazują dziecko oddziałowej.

Szatnia:   Dzieci z grupy I , II ,  V  oraz kilkoro dzieci z gr III i IV mają szafki w szatni głównej, w I części przedszkola.

Część dzieci z grupy III oraz IV będą miały szatnię w bocznej części przedszkola (wychowawcy skontaktują się z rodzicami, którzy przyprowadzają dzieci do szatni grupy “Smerfy”).  Lista dzieci przebierających się w szatni bocznej “Smerfy” będzie wisiała na tablicy w przedsionku przy wejściu głównym.

Na tablicy wywieszone są listy grup.

Wszyscy (również rodzice z grup III i IV)  już pierwszego dnia odbijają na wejście kartę ATMS otrzymaną na zebraniu, lub kartę przydzieloną w zeszłym roku.

Dzieci już w pierwszym dniu wdrażamy do samodzielności.    Przynosimy:  kapcie na zmianę, ubranka na zmianę –  wyprawka będzie omówiona na spotkaniu wychowawców z rodzicami.

 Ilona Dwojakowska – dyrektor Przedszkola