UWAGA!!!! WAŻNA INFORMACJA REKRUTACJA

Drodzy Państwo!

Do Przedszkola wpłynęły deklaracje od rodziców dzieci, które obecnie nie są wychowankami naszego Przedszkola.

UWAGA !!!

OD 5 MAJA DO  18 MAJA 2020 DRUK DEKLARACJI KONTYNUACJI WYPEŁNIAJĄ TYLKO RODZICE DZIECI, KTÓRE SĄ WYCHOWANKAMI PRZEDSZKOLA NR 19!!!!

NOWE DZIECI, KTÓRE PO RAZ PIERWSZY BĘDĄ ZGŁOSZONE DO PRZEDSZKOLA zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Rybnika nr 226/2020: składają wniosek o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym od  26.05.2020 od godz. 9.00, do  4.06.2020 do godz. 15.00 – udostępnimy wtedy link do witryny naborowej w mieście Rybnik.

Informuję, że deklaracje o kontynuowaniu wypełnione przez rodziców dzieci, które obecnie nie są wychowankami naszego Przedszkola będą odrzucone.

Anna Janus – Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej na rok szkolny 2020/2021