INFORMACJA – OTWARCIE PRZEDSZKOLA

Szanowni Rodzice.

Przekazuję decyzję Prezydenta Miasta Rybnika dotyczącą otwarcia rybnickich przedszkoli od 6 maja br.

Mając na uwadze niekorzystną sytuację epidemiologiczną dotyczącą zakażeń SARS-CoV-2 na terenie Rybnika i okolic Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rybniku nie rekomenduje otwarcia żłobków i przedszkoli z dniem 06.05.2020 r.

Biorąc pod uwagę powyższą informację Prezydent Miasta podjął decyzję, że przedszkola i żłobki prowadzone przez Miasto Rybnik nie zostaną otwarte przed 25 maja.

O kolejnych decyzjach będziemy państwa informować na bieżąco.

Drodzy Rodzice. W zawiązku z tym, że od 4 maja rozpoczęło się częściowe znoszenie obostrzeń apeluję ! aby mimo wszystko pozostać w domach.  W Rybniku obecnie jest największe ognisko zakażeń SARS-CoV-2 w województwie śląskim. Informuję również, że palce zabaw oraz boiska szkolne nadal pozostają zamknięte.

ZARZĄDZENIE nr 14,2020 Dyrektora Przedszkola zawieszenie zajęć 6-22maj

Ilona Dwojakowska – dyrektor Przedszkola